Wyobraźnia znaczy więcej niż wiedza.

 

~ Albert Einstein ~ 

Współpracujemy:

AKREDYTACJE | SZKOLENIA

VCC Foundation

Vocational Competence Certificate (VCC) to system kształcenia i certyfikacji kwalifikacji zawodowych. Pozostaje w zgodzie z krajowymi i europejskimi standardami i wytycznymi w zakresie kształcenia za-wodowego i potwierdzania kwalifikacji, w szczególności z Europejskimi Ramami Kwalifikacji, inicjatywą Unii Europejskiej „Nowe umiejętności w nowych miejscach pracy” (zakładającą dostęp Europej-czyków do kształcenia zawodowego przez całe życie) oraz Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 7 lutego 2012 r. w sprawie podstawy programowej kształcenia w zawodach. W zakresie certyfikacji standard VCC umożliwia przygotowanie do wykonywania nowego zawodu - New Competences, jak również uzupełnienie, podwyższenie i zaktualizowanie posiadanych kwalifikacji zawodowych do potrzeb zmieniającego się rynku pracy - Select Competences.

 

VCC Foundation

ul. Nałęczowska 30, 20-701 Lublin

tel. +48 81 527 01 00 | fax. +48 81 527 01 01

e-mail: info@vccsystem.eu 

Q&R Polska sp. z o.o.

Polska jednostka certyfikująca z polskimi cenami". Q&R Polska sp. z o.o. prowadzi certyfikację na terenie Polski. Swoje usługi w zakresie certyfikacji Q&R Polska Sp. z o. o. kieruje do wszystkich firm, działających w sferach: produkcji, usług oraz handlu. Q&R Polska Sp. z o.o. współpracuje z organizacjami zrzeszającymi przedsiębiorców oraz z ośrodkami akademickimi promując zarządzanie jakością. 

 

Q&R Polska sp. z o.o.

ul. Jagiellońska 2D, 20-806 Lublin

e-mail: biuro@qrpolska.pl

EURO-EDUKATOR

Firma Euro–Edukator powstała w 2011 roku. Głównym kierunkiem działalności jest działalność edukacyjna. Firma prowadzi dwa oddziały przedszkolne w Strzałkowie I Golinie. Są to najnowocześniejsze przedszkola w regionie, wyposażone w windę dla niepełnosprawnych oraz pozbawione barier architektonicznych budynki, posiadające własne place zabaw, kuchnię oraz parkingi. Oferta firmy poszerzona jest o działalność szkoleniową oraz usługami consultingowymi z zakresu prowadzenie działalności gospodarczej, działań marketingowych oraz pozyskiwania zewnętrznych źródeł finasowania. Euro–Edukator to wykwalifikowana kadra menedżerska i pedagogiczna, doświadczeni doradcami zawodowymi psycholodzy realizujący zadania własne jak i zlecone. 

 

EURO-EDUKATOR Ewa Kanabus – Koszal

ul. Rolnicza 3a, 62-420 Strzałkowo

tel. +48 602 573 781 | fax: +48 63 27 65 705 

FINANSE | KREDYTY | DOTACJE

Biuro Rachunkowe PROTAX s.c.

Biuro Rachunkowe PROTAX s.c. to zespół doświadczonych i wysoko wykwalifikowanych specjalistów z dziedziny prawa finansowego, a także rachunkowości. Na co dzień świadczymy usługi dla wielu podmiotów gospodarczych, w tym przede wszystkim przedsiębiorstw o zróżnicowanym profilu działalności. Z naszej propozycji mogą skorzystać także osoby prywatne, dla których przygotowujemy np. rozliczenia podatkowe. 

 

Biuro Rachunkowe PROTAX s.c.

ul. Spółdzielców 3/121, 62-510 Konin

tel.: +48 695 285 703 | +48 695 285 707

e-mail: protax1@biuro-protax.pl | protax2@biuro-protax.pl 

Business Development

Business Development to zespół doświadczonych profesjonalistów (księgowych, doradców finansowych, analityków), których celem jest wprowadzenie na rynek małych przedsiębiorstw profesjonalnych usług doradczych. Firma została założona w 2015 roku przez Artura Filipiaka posiadającego wieloletnie doświadczenie na stanowiskach finansowych w międzynarodowych korporacjach.

 

Business Development

ul. Wyszyńskiego 40/68, 62-510 Konin

tel: +48 723-911-444 

MULTI FINANSSE Wioleta Kuznowicz-Kolińska

Multi Finansse Wioletta Kuznowicz-Kolińska pomaga w znalezieniu jak najkorzystniejszej oferty dopasowanej do sytuacji i potrzeb klienta w zakresie kredytów hipotecznych, samochodowych, gotówkowych oraz leasingów. Oferuje profesjonalną obsługę całego procesu ubiegania się o kredyt czy leasing. Wyliczy Twoją zdolność kredytową, udzlieli pomocy w skompletowaniu wszystkich niezbędnych dokumentów, dzięki czemu zaoszczędzisz swój cenny czas. Jest gwarantem sprawnego procesu kredytowego.

 

Multi Finansse Wioletta Kuznowicz-Kolińska 

ul. Spółdzielców 3/5, 62-510 Konin

tel: +48 536 276 152

e-mail: biuro@multifinansse.pl

INTERNET | SEO | APLIKACJE

Agencja SEO / SEM Artefakt

Firma Artefakt skupia się pozycjonowaniu i kampaniach w wyszukiwarce Google ale także na projektowaniu serwisów internetowych, prowadzeniu działań z zakresu Social Media Marketingu i e-PR, przeprowadzaniu audytów jak i oferują profesjonalne doradztwo z zakresu marketingu internetowego. Certyfikowany parther GOOGLE. 

 

Artefakt Sp. z o.o. Sp. k.

ul. Powstańców Śląskich 5, 53-332 Wrocław 

tel: +48 71 76 94 500

e-mail: firma@artefakt.pl 

FOXNET Polska

Firma FOXNET POLSKA zajmuje się tworzeniem aplikacji działających w strukturze sieci web. Wszelkie rozwiązania wykorzystują podstawy protokołu HTTP i jego pochodnych jak np. websocket. Dzięki wykorzystaniu tych technologii aplikacje do swojego działania nie potrzebują być instalowane na komputerze klienta ponieważ do ich obsługi wystarczy jedynie przeglądarka internetowa. Wyjątkiem w tej kwestii jest Arduino który jest mikrokontrolerem spełniającym określone funkcje, dla niego można również wykorzystać odpowiednie dodatki zapewniające dostęp do mikrokontrolera przez sieć WiFi i internet.

 

FOXNET POLSKA Bartosz Lisiecki

ul. Rudnicka 54, 62-510 Konin 

tel: +48 603 207 983

e-mail: kontakt@foxnet-polska-pl 

TŁUMACZENIA

STS Ałła Kukolenko

Ałła Kukolenko – tłumacz przysięgłym języka rosyjskiego, wpisana na listę tłumaczy przysięgłych Ministra Sprawiedliwości pod numerem TP/147/13. Od 2006 roku prowadzi własną działalność gospodarczą (STS Ałła Kukolenko) związaną z tłumaczeniami zwykłymi i specjalistycznymi, zarówno pisemnymi, jak i ustnymi. Moje usługi są skierowane do firm prywatnych, instytucji i organów państwowych, samorządowych, pozarządowych oraz klientów indywidualnych. Tłumacz tekstów technicznych, handlowych, prawniczych, ekonomicznych, korespondencji handlowej, publikacji i artykułów, stron internetowych, etc.

 

STS Ałła Kukolenko 

ul. Kurpińskiego 4/8, 62-510 Konin

tel.: +48 606 103 621

e-mail: biuro@sts-tlumaczenia.pl 

Biuro Tłumaczeń Anna Hopen

Absolwentka filologii norweskiej z językiem angielskim na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz skandynawistyki ze specjalnością translatoryczną na Uniwersytecie Gdańskim. Posiada również certyfikat językowy (trinn IV odpowiadający europejskiemu poziomowi C2), który uzyskała na Uniwersytecie w Oslo. Od kilku lat pracuje jako tłumacz, norweski jest językiem, na który najczęściej przekłada. Jako Biuro Tłumaczeń Anna Hopen wykonuje tłumaczenia pisemne w następujących językach: norweski↔polski, norweski↔angielski, duński→polski, szwedzki→polski, angielski→polski.

 

Biuro Tłumaczeń Anna Hopen

tel.: +48 605 630 506

e-mail: biuro@jnorweski.pl

Chcesz z nami współpracować?

Napisz do nas a na pewno się do Ciebie odezwiemy.